Lasermäng

Lasermäng (Laser-tag) on mäng, kus kasutakse laserrelvasid koos elektrooniliste vestidega. Varustus on kerge, kuni 2 kg ja sobib kasutamiseks vanuses alates 6a. Meie kasutuses on Eesti kõige moodsam laser-tag tehnoloogia, mis võimaldab väga erilisi ja ka keerukaid mänguskeeme (keerukama sisuga mängud on sobilikud täiskasvanutele).

Mängudes saab korraga osaleda kuni 15 mängijat. Võistkondi saame teha 4, mis kõik eri värviga (punane, kollane, roheline, sinine). Mänge korraldame ka mees-mehe vastu.

Lahinguväli on 800 m2, millest 400 m2 on labürint, teine osa sellest “väliala”, mis on kahel tasandil. Kogu mänguala on valgustatud turvalise UV-valguse ja kaetud ruumilise heliga. Meie juurest leiab mängurõõmu nii noor kui ka vana.

Lasermängu mängimiseks ei ole vaja spetsiaalset riietust ega jalanõusid, mäng ei määri riideid ega sõltu ilmaoludest.

Lasermängu korraldamine koos avara peoruumiga on ideaalne sünnipäevapeo koht. Peoliste arv ei ole piiratud. Sünnipäevalaua saab tellida meilt, lubatud on kaasa võtta ka oma toidud-joogid.

Vaata erinevaid peopakette sünnipäevade ja pidude korraldamiseks!

Hinnakiri
Hind 1 mäng / 1 mängija
6 €
1 x 20 min lasermängu
 
Hind 1 mäng / 15 mängijat
80 €
1 x 20 min lasermängu
 
Broneeringutasu

Broneeringutasu on kogusummast 75 EUR ja selle tasumist ootame hiljemalt 3 päeva jooksul alates broneeringu tegemisest (Sama nädala broneeringute puhul 24h jooksul). Soovi korral võib broneerimisel tasuda kogu tellitud teenuste summa.
Tasuda saab pangaülekandega või kohapeal sularahas/pangakaardiga.

Ülekande tegemisel palun märkige selgitusse broneeringu kuupäev ja broneerija/firma nimi.
Broneeringutasu ei tagastata. Kui mingil põhjusel broneeritud kuupäev ei sobi, siis on vastavalt eelnevale kokkuleppele (hiljemalt 48h enne üritust) võimalik ühel korral kuupäeva muuta.

Meie pangarekvisiidid:

Saaja: Hobbykarting OÜ

Konto: EE562200221021773700 (Swedbank)

Täpsem informatsioon telefonil: (+372) 606 7000, (+372) 5551 4663 või e-mailil: info@fkarena.ee