Põgenemistoad

Põgenemistuba on ruumide kompleks, milles mängija(d) peavad lahendama palju erinevaid ülesandeid ja jõudma mõistatuste lahendamisel selleni, et etteantud aja jooksul leida väljapääs toast. Meie põgenemistoad on loodud  selliselt, et nii seiklushuvilistel lastel kui adrenaliini otsivatel täiskasvanutel oleks põnev ülesandeid lahendada.  Lastele pakume kergemat ülesannete versiooni, kus põgeneda tuleb 30 min jooksul. Ristikus asuval FK Arenal on 2 põgenemistuba.

Sherlock Holmes

Detektiiv Sherlock Holmesi pikaajaline vastane ja tõeline kurjategija professor Moriarty on korteris Baker Street 221b  loonud palju lõkse. Holmes on kadunud, sa ärkad ja leiad end salapärasest korterist. Kavaldage kuri professor üle ja põgenege! Teil on ainult 30 minutit, et seda teha.

Vangla Express

Teid on korralvalvurite poolt kinni peetud ja asjaolude selgitamiseks vangikongi pistetud. Valvurid läksid 30 minutiks lõunapausile, kuid on jätnud üsna palju asju ripakile, mille abil oleks teil võimalik enne nende tagasi jõudmist vabadusse pääseda. Kas oled nii nutikas, et esialgu võimatuna näivana ülesande lahendad?

Vaata erinevaid peopakette sünnipäevade ja pidude korraldamiseks!
Hinnakiri:
Hind
neljapäev - pühapäev
Kuni 4 mängijat 50€

Suuremate seltskondade ja erinevas vanuses laste pidude jaoks küsi personaalset pakkumist kogu FK Arena meelelahutuskompleksi broneerimiseks!

 

 

Отображение единственного товара

  • Заполнитель

    Пакет лазерной игры для вечеринки до 10 игроков

    159.00